Проект Таблеточки

2Продовжуємо знайомство з проектами, які вже успішно реалізовуються в Україні, проектами, які роблять такі ж молоді люди, як Ти! Що ж – не будемо затягувати, бо ідея, як і реалізація варті особливої уваги!

Сьогодні хочемо розповісти про «Таблеточки», вже достатньо відомий проект, який придумала і започаткувала дівчина Оля.

 Хто організатор? Зараз це вже зареєстрований благодійний фонд «Таблеточки»;  Директор фонду – Ольга Кудиненко, Члени правління – Ольга Шурупова, Олеся Бойко, Іра Немирович; Волонтери фонду – Валентин Десятник, Марія Скуратова.

команда ТаблеточкиНавіщо діє проект?  Для забезпечення Київського дитячого центру гематології Охматдит необхідними медикаментами та медичним обладнання. На постійному лікуванні у трьох відділеннях онкоцентру перебуває до 90 пацієнтів віком від кількох місяців і до 18 років

Момент зародження ідеї:

У 2011 році засновник проекту – Оля Кудиненко – захотіла чимось допомогти маленьким пацієнтам Охматдиту, які лікуються від раку крові. Розуміючи, що її допомога для конкретної дитини не буде значущою, оскільки для проведення операції за кордоном зазвичай збирають від 80 до 200 тисяч євро, вона вирішила зосередитися на допомозі відділенню вцілому, організовуючи закупівлю медикаментів, які застосовують для лікування усіх пацієнтів відділення. Результат: за 2 роки роботи проекту зібрано понад 2,5 мільйони гривень, придбано близько 9 000 одиниць медикаментів та більше 11 000 одиниць обладнання медичного призначення.

на таблеточкиЩо допомогло досягнути результату? Відкрита фінансова звітність, до якої має доступ кожен охочий; популяризація ідеї постійної благодійності у блогах, ЗМІ та у соціальних мережах; публікація чеків за всі придбані препарати та обладнання на сторінці проекту.

Про майбутнє від автора: «Плануємо стати повноцінним фондом, який сможе допомагати не лише із закупівлею препаратів, але і з фінансування операцій із трансплантації кісткового мозку за кордоном для окремих пацієнтів.

Ми намагаємося зробити благодійність звичкою для українців. Переконані, що кожен може визначити певну суму, яку готовий виділяти на благодійність щомісяця. Тоді хоча б за цим показником ми трішки наблизимося до Європи.»

6Детальніше про проект: https://www.facebook.com/tabletochki

Мабуть, “Таблеточки” – це приклад того проекту, який реалізований завдяки палючим очам, натхненній ідеї та щирій вірі авторів проекту 🙂 здавалося б, який простий секрет успіху… Можливо, саме тому і варто запитати себе: “ А яка ідея мотивує мене?” …

 

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s